Новини

Відбулася передача першої партії Citroen Berlingo для Укрпошти

У березні 2021 році дилер CITROЁN ВИДИ Елеганс і компанія Укрпошта підписализнаковий контракт на покупку 1860 автомобілів. Даний контракт можна впевненовважати наймасштабнішою подією 2021 року в Україні. І тепер у вересні в рамках офіційноїпрезентації проекту «Пересувні відділення» булапередана перша партія автомобілів CITROЁN Berlingo, які переобладнані відповідно c вимогамклієнта. Дані автомобілі стали частиною стратегії100% автоматизації Укрпошти та впровадженняпроекту пересувних відділень в найвіддаленішихкуточках на всій території країни.

Сьогодні ми вийшли на фінішну пряму, ще рік – і кордони між минулим та майбутнім будутьназавжди стерті, ми відмовимося від папірців, а наші клієнти та працівники в усіх куточкахУкраїни нарешті відчують переваги сучаснихтехнологій та можливостей, які вони надають. Укрпошта стане єдиною компанією, яка впершев історії України забезпечить доступністьцифрових та банківських послуг у кожномунаселеному пункті країни. І цей проєкт давно непро купити машини і комп’ютери. Він просучасний клієнтський сервіс і обслуговування «в один клік», про звітність день у день, про якіснонові умови роботи для працівників, про новусторінку в історії Укрпошти та України. Великаподяка кожному, хто разом з нами робить цереальністю”, зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В рамках презентації проекту гостямпродемонстрували автомобілі Citroёn Berlingo L2 «Worker», які дообладнані для того, щобвнутрішня конфігурація задовольняла всі вимогидля ефективної роботи мобільного пошти. Авторозраховані на трьох осіб і обладнані робочиммісцем для бригади. Пересувне відділення маєтепло– і шумоізоляцію, систему GPS, кондиціонер, щоб поштова команда працювала комфортно забудьякої погоди. При цьому авто має великийізольований багажний відсік для посилок, системудля сортування кореспонденції, вогнестійкийсейф.

Відбулася передача першої партії Citroen Berlingo для Укрпошти

CITROЁN Berlingo – місткий, просторий, надійнийфургон. А у версії «Worker» це автомобіль длясправжніх професіоналів, який пропонуєзбільшену вантажопідйомність до 1000 кг, а багажне відділення має додаткове освітлення і кільця для кріплення вантажів. Системи GripControl і Hill Assist Descent, збільшений кліренс(+30 мм), великі колеса (690 мм) з шинами Mud & Snow для кращого зчеплення з дорогоювсе цестане в нагоді для їзди по важкопрохіднихділянках. Потужний і економічний турбодизель обємом 1,6 і потужністю 92 л.с. володієдостатньою силою, щоб впораєтися з будьякиминавантаженнями (звичайно, в рамках дозволенихправилами і характеристиками автомобіля). А використання 6-ступінчастою «механіки» гарантуєневелику витрату палива і простотуобслуговування: трансмісія буде служити довго.

Автомобілі CITROEN давно вже стали більше ніжпросто засібом пересуванняце в першу чергукомфорт, свобода і надійність. І компаніяУкрпошта в рамках реалізації проекту «Пересувнівідділення» потребувала надійних і витривалихавтомобілів, які готові подолати всі перешкоди нашляху до кінцевої точки доставки. Тому їх вибірприпав саме на Бренд CITROЁN і новийBerlingo L2 «Worker».

Ключовою задачею Stellantis в Україні є якраззабезпечення мобільності для клієнтів тавпровадження рішень, які мають приноситизадоволення від користування нашимипродуктами, а також постійневдосконалювання якості своїх послуг. Ми наодній хвилі з бізнесом, адже розуміємо їхніпотреби. З Укрпоштою у нас склались міцні тадовготривалі відносини. Citroen Berlingo – надійний, комфортний, мультизадачнийавтомобіль, випробуваний сотнями кілометрівхороших і поганих доріг та різними погоднимиумовами, і я надзвичайно задоволений, що самецяробоча конячкабуде обслуговувати клієнтівУкрпошти у всіх куточках нашої країни”, − зазначив Руслан Акімов, директор ПежоСітроен Україна.

Даний проект з підготовки та передачі автомобілівпроводив дилер Бренду CITROЁN ВІДІ Елеганс. Вибір дилера Бренду пояснюється рядом причин: впевненість у партнері, готовність надаватиякісний продукт, зручне і уважне післяпродажнеобслуговування. Можна стверджувати, що дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс за багато років роботи на ринку вже заслужив у приватних і корпоративнихклієнтів відмінну репутацію. Компанія CITROЁN ВІДІ Элеганс змогла запропонувати кращу ціну на покпку, а також найпростіші і вигідні умовиподальшого обслуговування.

Безумовно, якість мобільних відділень дляУкрпошти нашого виробництва є на першомумісці. Саме з такою установкою ми йшли у цейпроєкт. Особисто я певен, що з цимиавтомобілями кореспонденція, поштовівідправлення, пенсії будуть доставлені доадресатів у найвіддаленіші населені пунктирегіонів України за принципом «точно і вчасно». Адже їх там чекають, і завжди – з нетерпінням”, − Віталій Джуринський, голова наглядовоїради VIDI.

Ми пишаємося наданою довірою відУкрпошти, і впевнені, що CITROЁN Berlingoстане кращим партнером на службі у компанії!

Back to top button