Новини

Всюдихідне шасі КрАЗ-5401НЕ – під вимоги ДСНС

Згідно з технічними вимогами ДСНС, прописаними в умовах крупного тендера, «АвтоКрАЗ» виготовив шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9,5 т. Шасі призначене під монтаж різних спецвиробів, у даному випадку – спецобладнання для гасіння пожеж АЦ-4-60. Дебют шасі відбувся на недавніх спеціально-тактичних навчаннях рятівників, які проводилися на автозаводі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Оригінальність цього шасі полягає в тому, що, з урахуванням вимог замовника, вперше в ПрАТ «АвтоКрАЗ» на двовісному повнопривідному всюдиході застосована дворядна чотиридверна шестимісна кабіна МАЗ.

Повнопривідне шасі КрАЗ-5401НЕ (4х4) було вперше створено в кінці минулого року, а перший зразок був оснащений дворядною кабіною MAN. Із огляду на високу уніфікацію шасі КрАЗ цієї моделі, на них легко монтуються більше 30 спеціальних надбудов масою до 10 т., а також вузли і агрегати різних виробників, які вкаже клієнт.

Широкий модельний ряд перспективної техніки КрАЗ, створений «АвтоКрАЗом» в останні роки, дозволяє забезпечити імпортозаміщення внутрішнього ринку ефективною компактною спецтехнікою вітчизняного виробництва. Виробничі потужності, кадровий потенціал і відпрацьовані роками технології дозволяють це зробити в необхідних обсягах в різному виконанні, відповідно до вимог споживача.

Back to top button