НовиниСвіт

Великобританія заборонить продажі нових дизельних вантажівок з 2040 року

В рамках планів щодо зниження шкідливих викидів транспорту в Великобританії планують заборонити продажі нових вантажних автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами з 2040 року. Про це повідомляється в середу, 14 липня, на сайті британського уряду. Відповідно до плану влади Сполученого Королівства, з 2035 року буде заборонено продаж невеликих вантажівок на дизелі і бензині, а п’ять років по тому – і машин вагою понад 26 тонн.

Крім того, Великобританія має намір вийти на нульовий рівень викидів CO2 в залізничному транспорті та внутрішніх авіаперевезеннях. “Декарбонізація – не про те, щоб люди щось не робили, а про те, щоб те ж саме робилося інакше. Ми як і раніше будемо літати кудись на вихідні, але на більш ефективних літаках, що використовують екологічне паливо. Ми як і раніше будемо водити, але все більше – автомобілі з нульовими шкідливими викидами”, – прокоментував плани кабміну міністр транспорту Грант Шеппс.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Раніше британський уряд оголосив про намір заборонити продажі легкових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами з 2030 року, а з 2035-го – ще й гібридних моделей.

Source
DW
Back to top button