МоделіНовини

В Запоріжжі презентовано новинки від KIA

На цьому тижні в Запоріжжі у новому найсучаснішому 3S автоцентрі KIA дилера «Град Авто» відбулася Всеукраїнська онлайн презентація оновленого седана Kia Rio і кросовера Rio X.

Новий Rio – це ексклюзивна модель з унікальними характеристиками, яку розроблено спеціально для ринків країн Східної Європи з урахуванням всіх вимог з адаптації для важких дорожніх умов. Зокрема, кліренс Rio седан підвищений до 160 мм, а у Rio X до 195 мм. Моделі отримали антикорозійний та антигравійний захист, додаткову шумоізоляцію та посилену ходову частину. Зважаючи на якість та надійність цих моделей, офіційний дистриб’ютор KIA в Україні, ТОВ «Фалькон-Авто», надає гарантію 7 років або 150 000 км пробігу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В Запоріжжі презентовано новинки від KIA

Оновлений седан Kia Rio отримав більш сучасний дизайн і одну з найбільш багатих комплектацій в своєму класі. Завдяки тому, що седан дизайнери «малювали» з нуля, виглядає він гармонійно, а компактний «хвіст» багажника приховує вражаючі 480 літри для багажу.

Як і раніше, ця модель доступна з «класичними» бензиновими атмосферними моторами з робочим об’ємом 1,4 і 1,6 літра потужністю 100 і 123 к.с. відповідно. Обидва двигуни доступні в поєднанні з шестиступеневою «механікою» або «клаcичним автоматом» з гідротрансформатором.

В Запоріжжі презентовано новинки від KIA

Абсолютно нова модель Kia Rio X має стилізований обвіс з нефарбованого пластика за периметром та більш просторий, ніж у звичайного Rio-хетчбека, кузов.

У «Фалькон-Авто» впевнені в успіху новинок та прогнозують, що вони увійдуть у ТОП-10 моделей лідерів ринку 2021 року.

Source
УкрАВТО
Back to top button