Світ

В Євросоюзі перестануть продавати бензинові і дизельні вантажівки до 2040 року

Країни ЄС мають намір повністю заборонити продаж великих вантажівок з традиційними бензиновими і дизельними ДВЗ вже через 20 років.

Відповідна угода була підписана провідними компаніями в світі вантажних автомобілів під керівництвом Асоціації європейських виробників – Daimler, Scania, Man, Volvo, Daf, Iveco і Ford, відзначають фахівці Financial Times.

В Євросоюзі перестануть продавати бензинові і дизельні вантажівки до 2040 року

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Союз, який співпрацює з Потсдамським кліматичним інститутом, планує зосередитися на екологічно чистому паливі. У розробку і створення нових технологій планується інвестувати близько 50-100 млрд євро. Європейські автовиробники також виступають за великі інвестиції в енергосистеми і підвищення податку на викиди вуглецю.

Слідом за багатьма європейськими країнами від випуску автомобілів з класичними ДВЗ планує відмовитися і Країна сонця. Влада Токіо має намір до середини 2030 років ввести заборону на продаж автомобілів, оснащених бензиновими і дизельними агрегатами. Як повідомила в середу газета Nikkei, таку мету поставила на засіданні столичного уряду губернатор Юріко Коїке.

Back to top button