Новини

В Японії вирішать проблему пробок за допомогою літаючих автомобілів

Японський уряд ухвалив рішення активно підтримати розробку в країні літаючих автомобілів з метою вирішення проблеми дорожніх заторів і оптимізації вантажних потоків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За інформацією телеканалу NHK, найближчим часом міністерство економіки, торгівлі і промисловості країни має намір розпочати підготовку відповідної законодавчої бази і надати допомогу компаніям-розробникам такої техніки.

Відомство розглядає створення літаючих машин як потенційно одну з найбільш багатообіцяючих галузей розвитку національної промисловості. Очікується, зокрема, формування при Міністерстві експертної ради, яка буде координувати діяльність по розробці даних пристроїв і обговорювати запропоновані технологій.

Кроки по створенню літаючих автомобілів робляться в даний час в різних країнах. Так, в Японії помітна активність компанії Cartivator за участю автомобілебудівного концерну Toyota Motor та інших великих компаній. Автогігант, зокрема, має намір представити прототип літаючого автомобіля до майбутньої літньої Олімпіади-2020 у Токіо.

На початку лютого ЗМІ писали про проект аерокосмічної компанії Airbus, яка повідомила про перший політ свого безпілотного повітряного таксі Vahana. Крім того, в 2017 році повідомлялося, що німецький концерн Daimler вклав 25 мільйонів євро в стартап Volocopter, що розробляє літаюче таксі з електроприводом.

Джерело: mk.ru

Back to top button