Новини

У січні Україна імпортувала 4 439 автотранспортних засобів

За підсумками першого місяця поточного року показник зовнішньоторговельного обороту в частині автотранспорту склав 68,5 млн. дол.США, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Левова частка цього показника – 95% була утворена імпортом автотранспортних засобів. Всього за місяць в Україну було завезено 4 439 одиниць автомобільної техніки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільшу частину в січневому автоімпорту охопили легкові автомобілі, яких було завезено в обсязі 3 158 шт. на суму 51,7 млн. дол.США.

Основними постачальниками легкових автомобілів в січні були: Європейський Союз, з країн якого на український ринок було поставлено 64% від загального обсягу імпорту цього виду техніки; Японія, на частку якої припало 13% місячного імпорту легкових авто; і Туреччина, яка охопила 7% зовнішніх поставок легкових автомобілів в Україну.

Січневий результат в частині імпорту комерційних автомобілів – 1 241 шт. На ввезення такої кількості транспорту імпортери витратили 13,1 млн. дол.США. У цьому сегменті автоімпорту близько 85% автомобілів були ввезені з ЄС.

Поставки автобусів з-за кордону обмежилися 40 одиницями, митна вартість яких становила 491 тис. доларів.

Географія поставок автобусів в Україні в звітному місяці обмежилася Євросоюзом.

У той же час на експорт з України було поставлено 175 одиниць автотранспортних засобів, митна вартість яких склала 3,1 млн. дол.США.

З цієї кількості легкових автомобілів експортовано 58 шт. на 526,1 тис. дол.США; комерційних авто – 110 шт. на 2,4 млн. дол.США; автобусів – 7 шт. на 223,8 тис. дол.США.

Back to top button