Новини

В Угорщині побудують другий завод Mercedes

Уряд Угорщини прийняв рішення приступити до економічної політики, спрямованої на створення з країни європейського промислового центру з заохоченням галузей з високою доданою вартістю. Великі гравці позитивно відреагували на нову політику. Наприклад, концерн Daimler AG заявив, що інвестує 1 млрд євро в створення другого заводу в Угорщині.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На другому заводі збиратимуть передньо- і задньопривідні легкові автомобілі марки Mercedes-Benz. Підприємство буде розташоване в місті Кечкемет, поруч з уже працюючим заводом автоконцерну. У 2016 році почнуть підготовку до будівництва, а початок виробництва авто планується на кінець десятиліття.

За словами члена ради директорів підрозділу Mercedes-Benz Cars Маркуса Шефера, другий завод дозволить забезпечити створення близько 2500 нових робочих місць на угорському об’єкті, а також появу додаткових вакансій у постачальників в регіоні і на заводах компанії в Німеччині.

На території другого автоскладального заводу Daimler в Кечкеметі будуть побудовані кузовний і фарбувальний цехи, складальний конвеєр і склад комплектуючих. Всі процеси будуть максимально автоматизовані і об’єднані єдиним цифровим ланцюжком відповідно до галузевих норм 4.0, повідомили в концерні.

На вже існуючому заводі Mercedes-Benz в Кечкеметі працює понад 4000 осіб. Випуск автомобілів почався в 2012 році. Тільки за минулий 2015 рік було вироблено понад 180 000 автомобілів, а всього з конвеєра заводу зійшло більше 500 000 машин. У квітні 2016 року Mercedes-Benz інвестував близько 580 мільйонів євро в розширення потужностей і технологічну модернізацію існуючого обладнання на виробництві.

Джерело: avtomaniya.com

Back to top button