Новини

У Великобританії заборонять бензинові автомобілі

Влада Сполученого Королівства приступили до розгляду законопроекту про заборону на випуск автомобілів на бензині і дизельному паливі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Очікується, що новий проект поправок дозволить поліпшити екологічну ситуацію. Документ передбачає пряму заборону на виробництво автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння починаючи з 2040 року. Ініціатива не передбачає виключень: під обмеження потраплять, в тому числі, гібридні моделі, що використовують дизельний або бензиновий двигун для підзарядки акумулятора в поєднанні з електротягою. Законопроект також розрахований на перегляд графіка роботи світлофорів – це дозволить додатково оптимізувати показник забруднення.

Підкреслюється, що заборона не буде поширюватися на машини, випущені до зазначеного терміну. Проте законодавці повинні передбачити заходи щодо утилізації такого транспорту в подальшому. Подати їх планується до березня наступного року. Додатково документ вводить новий податок – на забруднення навколишнього середовища (T-charge). Стягуватися він буде з власників автомобілів, які не відповідають схваленим екологічним нормам. Показово, що нарахування збору, згідно з нинішньою редакцією, буде проводитися щодня – під дію податку можуть потрапити понад десяти тисяч машин.

За матеріалами: Naked Science

Back to top button