Новини

У Великобританії збільшуються автоінвестиції

Японський автомобільний концерн Nissan має намір збільшити виробництво кросовера Qashqai, щоб задовольнити підвищений попит на модель. Компанія оголосила про збільшення виробничих потужностей на заводі в Великобританії. Qashqai є хітом продажів Nissan, оскільки це найбільш затребуваний автомобіль бренду в Європі, а також найпопулярніша модель в своєму сегменті.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Раніше представники компанії зазначили, що вони випустили Qashqai більше, ніж будь-яку іншу модель за останні 30 років свого перебування на європейському ринку. Попит на кросовер настільки високий, що 300000 автомобілів, які збираються щорічно в Сандерленді, мабуть не достатньо, щоб його задовольнити.

Тому Nissan планує додатково інвестувати у виробництво 22 млн фунтів стерлінгів. Перший додатковий обсяг моделі планується випустити до кінця 2016 року. Наступного року на світовий ринок має надійти оновлений Qashqai з системою автономного водіння Drive.

Нагадаємо, компанія на заводі в Сандерленді крім Qashqai випускає і повністю електричний Nissan Leaf. Сам завод працює в три зміни. Очікується, що на новій виробничій лінії будуть випускатися кросовер Nissan Juke, Nissan Note і Infiniti Q30.

Джерело: planet-today.ru

Back to top button