Новини

В Узбекистані нове автомобільне СП

Президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв підписав Постанову про створення підприємства з іноземними інвестиціями «Uzbekistan Peugeot Citroen Automotive» (ТОВ «UzPCA), повідомляє асоціація «Укравтопром».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Засновниками нового СП стали узбецьке АТ «Узавтосаноат» і другий за величиною виробник автомобілів в Європі «Peugeot Citroen Automobiles S.A.» (Франція). Партнери ще навесні підписали Угоду про створення спільного підприємства зі статутним капіталом в розмірі, еквівалентному 29,3 млн.євро, з метою реалізації інвестиційного проекту з виробництва в Узбекистані легких комерційних автомобілів, загальною вартістю в 133,3 млн. євро.

Цією ж постановою нове підприємство і пов’язані з ним постачальник і субпідрядники отримали широкий перелік пільг і преференцій для створення максимально сприятливих умов будівництва на території ВЕЗ «Джізак» заводу з виробництва легких комерційних автомобілів. Зокрема, на час будівництва заводу, а також терміном на 10 років з дати введення його в експлуатацію поставки обладнання, комплектуючих та запчастин звільняються від митних платежів та ПДВ.

Крім того, терміном на 10 років з дати введення заводу в експлуатацію ТОВ «UzPCA» звільняється від сплати всіх податків, що діють на території Республіки Узбекистан, и обов’язкових платежів до Республіканського дорожнього фонду при Кабінеті Міністрів Республіки Узбекистан.

Пільгу з ПДВ отримали і офіційні дилери ТОВ «UzPCA». Ремонт і сервісне обслуговування легких комерційних автомобілів, включаючи вартість запасних частин, вузлів, агрегатів і матеріалів, що встановлюються при наданні цих послуг, а також реалізація запасних частин, вузлів, агрегатів і матеріалів через офіційну торговельну мережу будуть здійснюватися без податку на додану вартість.


Back to top button