В Узбекистані вироблятимуть Chevrolet Aveo

Узбецько-американське спільне підприємство General Motors Uzbekistan організує серійне виробництво автомобілів моделі Т250 (Chevrolet Aveo).

Уряд Узбекистану 11 вересня 2014 видав постанову «Про організацію серійного виробництва автомобілів моделі Т250 на ЗАТ« Дженерал Моторс Узбекистан».

Документ прийнятий з метою подальшого розвитку автомобільної промисловості Республіки Узбекистан, розширення модельного ряду виробництва автомобілів на ЗАТ «Дженерал Моторс Узбекистан».

Згідно з постановою, АК «Узавтосаноат» розпочато підготовчі роботи для реалізації проекту «Організація серійного виробництва автомобілів нової моделі Т250 на ЗАТ«Дженерал Моторс Узбекистан»і комплектуючих деталей до них».

АК «Узавтосаноат» спільно з компанією General Motors, яка є власником технології і «ноу-хау» на модель Т250, визначила структуру технологічного обладнання виробництва.

Уряд погодився з пропозицією АК «Узавтосаноат» про реалізацію проекту без розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування.

Уряд дозволив придбати технологічне обладнання та оснастку без проведення тендерних торгів, шляхом укладення договорів через глобальну систему закупівель компанії General Motors.

АК «Узавтосаноат» доручено в двомісячний термін в установленому порядку внести на затвердження до Кабінету Міністрів Республіки Узбекистан техніко-економічне обґрунтування проекту.

За матеріалами UzDaily.uz