АвторинокДайджестНовини

В Україні зменшився ринок нових легкових авто

В жовтні поточного року український автопарк поповнили майже 8 тис. нових легкових автомобілів. У порівнянні з торішнім показником реєстрації нових авто зменшились на 6%, а відносно попереднього місяця на 16 відсотків, повідомляє Укравтопром.

Найбільшим попитом в минулому місяці знов користувались автомобілі марки TOYOTA, яких було зареєстровано 1244 шт. У порівнянні з жовтнем 2020 року реалізація нових Тойот в Україні зменшилась на 9 відсотків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На другому місці, як і у попередньому місяці, французька RENAULT. Однак жовтневі реєстрації автомобілів цієї марки впали на 35% до 926 шт.

Третю сходинку рейтингу з 20-відсотковим падінням зберігла за собою KIA. За місяць 668 нових авто цієї корейської марки поповнили український автопарк.

CHERY у два з половиною рази збільшила жовтневі продажі та продемонструвала четвертий результат – 488 авто.

Замикає п’ятірку лідерів місяця з чотириразовим ростом продажів MITSUBISHI – 456 шт.

Також в десятку найпопулярніших марок жовтня потрапили: HYUNDAI – 374 шт. (+23%); NISSAN – 355 шт. (-11%); SUZUKI – 354 шт. (+115%); SKODA – 335 шт. (-44%); MERCEDES-BENZ – 278 шт. (+38%).

В Україні зменшився ринок нових легкових авто

Бестселером місяця став компактний кросовер KIA Sportage, впродовж жовтня автомобілі цієї моделі отримали 463 реєстраційних номери.

Всього з початку року українці придбали і поставили на облік 84,1 тис. нових легкових автомобілів, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button