АвторинокДайджестНовини

В Україні запроваджені нові правила видачі автомобільних номерів

Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ № 166 від 02 березня 2021 року, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів, повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Source
ГСЦ
Back to top button