АвторинокДайджестНовини

В Україні запроваджені нові правила видачі автомобільних номерів

Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ № 166 від 02 березня 2021 року, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів, повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Source
ГСЦ
Back to top button