АвторинокНовини

В Україні продовжує знижуватися попит на вживані електромобілі

У минулому місяці українські номери отримали 514 автомобілів, що працюють виключно на електротязі (BEV), з яких 481 – легковий і 33 комерційних, повідомляє Укравтопром.

У порівнянні з листопадом минулого року кількість реєстрацій електромобілів зменшилася майже на 28%, але в той же час в них виросла частка нових машин, яка склала 10% проти 6% роком раніше.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Chart by Visualizer

Вживані електрокари з-за кордону в листопаді придбав 461 автомобіліст, що на 31% менше, ніж торік, тоді як попит на нові електричні машини виріс на 29%, до 53 од.

Найпопулярніший електромобіль в Україні – NISSAN Leaf в минулому місяці придбали 126 чол.

Далі в ТОП-5 електрокарів, зі значним відставанням від лідера, увійшли: CHEVROLET Bolt – 69 шт.; TESLA Model 3 – 55 шт.; TESLA Model S – 36 шт.; BMW i3 – 23 шт.

У частині комерційних електромобілів всю статистику сформували дві моделі: RENAULT Kangoo Z.E. – 26 шт. та NISSAN e-NV200 – 7 шт.

Всього за період з січня по листопад 2020 року український автопарк поповнили 6823 од. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 2% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Частка уживаної техніки в цій кількості склала 92 відсотки.

Back to top button