АвторинокНовини

В Україні попит на електромобілі продовжує падати

У порівнянні з серпнем минулого року попит на легкові електромобілі знизився на 11%, а відносно липня 2020 року на 18%.

У серпні український парк автомобілів, що працюють виключно на електротязі, поповнився 647 одиницями, повідомляє Укравтопром. З цієї кількості легковими були 625 авто. і 22 шт. – комерційні ел.мобілі.

Таким чином, у порівнянні з серпнем минулого року попит на легкові електромобілі в Україні знизився на 11%, а реалізація комерційних авто на електротязі обвалилася відразу на 61 відсоток.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відносно липня поточного року реєстрацій електричних автомобілів також мають негативну динаміку: легкові – мінус 18%; комерційні – мінус 33%.

Як і раніше, при купівлі електромобіля, українці віддавали перевагу старим машинам. Так, частка імпортованого секонд-хенду на серпневому ринку легкових електромобілів склала 91%, а в комерційному сегменті новим був лише один автомобіль.

Найпопулярнішим легковим електромобілем в Україні продовжує залишатися NISSAN Leaf. За минулий місяць 147 автомобілів цієї моделі отримали українські номери.

Далі до ТОП-10 електрокарів, зі значним відставанням від лідера, увійшли: TESLA Model 3 – 98 шт.; TESLA Model S – 66 шт.; FIAT 500е – 50 шт.; TESLA Model X – 35 шт.; HYUNDAI Ioniq – 33 шт.; CHEVROLET Bolt – 32 шт.; BMW i3 – 24 шт.; VOLKSWAGEN Е-Golf – 23 шт. та MERCEDES-BENZ B -Class Electric Drive – 22 шт.

В частині комерційних електромобілів майже всю статистику сформував RENAULT Kangoo Z.E. – 18 реєстрацій за місяць.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 4962 од. автотранспортної техніки, що працює виключно на електротязі: 4737 шт. легкових авто, 224 шт. комерційних і один автобус.

Back to top button