В Україні збільшилися продажі нових комерційних автомобілів

У червні ринок нових комерційних автомобілів збільшився на 141% відносно показника річної давності і становить 709 проданих авто. Збільшення продажів зафіксовано також і стосовно результату попереднього місяця – на 65 відсотків, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найбільшу частку – 35% в цьому сегменті авторинку зайняли автомобілі марки Renault. Реалізувавши 246 комерційних автомобілів, Renault покращила свій червневий результат більше ніж у 5 разів, а в порівнянні з травнем поточного року реєстрації продажів автомобілів цієї французької марки збільшилися в 2,7 разу.

На другому місці ГАЗ – 66 проданих автомобілів. Червневі продажі автомобілів горьківського автозаводу перевищили свій показник річної давності в 2,5 разу, а в порівнянні з травнем 2016 року зросли на 57 відсотків.

Fiat посів третє місце з результатом 58 проданих авто, продемонструвавши позитивну динаміку як до червня минулого року, так і до травня цього року (+57% і +11% відповідно).

На четвертому місці Mercedes-Benz – 49 зареєстрованих продажів нових комерційних автомобілів (+145% до червня 2015р. і +44% до травня 2016р.).

Замикаючу позицію в ТОП-5 червневого рейтингу найпопулярніших брендів на українському ринку нових комерційних автомобілів зайняли відразу два автомобільні бренди: Volkswagen і Ford, які закінчили місяць з однаковим результатом – 42 машини. Однак незважаючи на однакову кількість зареєстрованих продажів у цих брендів, динаміка їх розвитку суттєво відрізняється. Якщо Ford зумів збільшити свої продажі як відносно червня минулого року (в 6 разів), так і в порівнянні з травнем поточного року (2,1 рази), то у Volkswagen картина менш радісна. До червня 2015 року продажі Volkswagen впали майже на 7%, а зростання до травня 2016р. становить всього 8 відсотків.

Бестселером на ринку нових комерційних автомобілів у червні стала модель Renault Dokker. Протягом місяця 203 автомобіля цієї моделі отримали українську прописку.