Новини

В Україні зростає попит на нові комерційні авто

З січня по вересень в Україні було продано 3166 нових комерційних автомобілів і 396 нових автобусів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, попит на нові комерційні автомобілі зменшився на 40%, а на нові автобуси – на 71 відсоток, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

При цьому у вересні було зафіксовано зростання продажів нових комерційних автомобілів як відносно попереднього місяця – на 60%, так і до вересня минулого року – на 11 відсотків. У перший місяць осені усіма операторами ринку нових комерційних автомобілів було реалізовано 457 машин.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У той же час вересневий ринок нових автобусів продемонстрував зростання продажів тільки до серпня (+83%), у порівнянні з вереснем 2014 року обсяг реалізації автобусів знизився на 56 відсотків. Всього у звітному місяці було продано і зареєстровано 75 нових автобусів.

У сегменті нових комерційних автомобілів бестселером вересня з результатом 96 автомобілів стала німецька марка Volkswagen, яка збільшила свої продажі щодо вересня минулого року на третину, а в порівнянні з попереднім місяцем – у 2,5 рази.

У частині автобусів лідіруючу позицію на ринку посів вітчизняний бренд Ataman, що охопив майже чверть всіх продажів з показником 18 нових автобусів (+125% до вересня 2014р. і +157% до серпня 2015р.).

Back to top button