Новини

В Україні зростає попит на автомобілі з пробігом

У порівнянні з минулим роком лютневий попит на імпортовані легкові авто з пробігом збільшився в 3,6 рази. Минулого місяця свої перші українські номери отримали 3034 легкових автомобіля, що вже були в експлуатації, повідомляє асоціація “Укравтопром”. В результаті, частка імпортного секонд-хенду на первинному ринку легкових авто становила 38 відсотків. У лютому 2016 року цей показник становив 17%, а в січні поточного року – 31 відсоток.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Всього за два місяці з початку року вітчизняний парк легкових автомобілів поповнився на 5212 привезених з-за кордону не нових машин.

У п’ятірку найпопулярніших марок на первинному ринку вживаних у авто за підсумками двох місяців увійшли: Renault (1018 шт.), Volkswagen (933 шт.), Skoda (649 шт.), Opel (456 шт.), Nissan (289 шт.).

В Асоціації зазначають, що кількість зареєстрованих в січні-лютому 2017 року вживаних автомобілів марки Renault практично відповідає обсягу продажів нових автомобілів цієї марки за той же період. У той же час у Volkswagen первинні реєстрації автомобілів з пробігом перевищили продажі нових на 14 відсотків. У Skoda розрив на користь секонд-хенду становив 22 відсотки. А попит на старі Опелі майже в 7 разів виявився більше, ніж на нові.

З наведеного ТОП-5 тільки Nissan продемонстрував на первинному ринку значне (вдвічі) домінування своїх нових машин над автомобілями з пробігом.

Back to top button