Новини

В Україні продовжує падати попит на нові комерційні авто

Квітневий попит на нові комерційні автомобілі в Україні зменшився на 28% і становить 858 машин, повідомляє Укравтопром.

Найкращий результат місяця показала французька марка Renault, 220 нових автомобілів якої поповнили український парк вантажних та спец. автомобілів. При цьому Renault поліпшила свій результат річної давності на 15 відсотків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На третину, відносно квітня 2018 року, збільшивши реалізацію своїх комерційних автомобілів, друге місце в рейтингу марок посів Fiat – 129 нових машин.

Mercedes-Benz зайняв третє місце з результатом 60 зареєстрованих авто. У порівнянні з торішнім квітнем реєстрації автомобілів цієї марки збільшилися на 62 відсотки.

На четвертому місці Ford, з падінням реалізації на 66%, до 54 шт.

Замикає ТОП-5 квітневого ринку нових комерційних авто – Volkswagen, в заліку якого 50 українських реєстраційних номерів (-34% до квітня 2018р.).

Найбільшими втратами в цьому сегменті автомобільного ринку відзначилася марка Citroen, яка займала роком раніше перший рядок рейтингу. Знизивши відносно торішнього квітня реалізацію своїх машин майже в 9 разів, Сітроен опустився на десяте місце рейтингу.

Всього за чотири місяці 2019 року в Україні було поставлено на облік 3398 комерційних автомобілів, що на 16% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button