НовиниСвіт

В Угорщині відновили виробництво автобусів «Ікарус»

На потужностях заводу, що базується в Секешфехерварі (Угорщина), відновили виробництво автобусів «Ікарус», але в новій, електрифікованої версії. Випуском нових електробусів займається угорський холдинг Muszertechnika.

Більшість жителів пострадянського простору, напевно, пам’ятають автобуси «Ікарус», що виїжджали протягом декількох десятків років на міські та міжміські маршрути. Їх постачали з Угорщини, але близько 6 років тому виробництво досить затребуваних комерційних транспортних засобів було призупинено.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Незабаром після цього правовласником бренду Ikarus став угорський холдинг Muszertechnika і саме його фахівці пару років назад представили нову версію автобуса. Новинка отримала назву Ikarus-CRRC CityPioneer, і не так давно компанія запустила її у виробництво.

На заводі в Секешфехерварі зараз проходить збірка першої партії з 4-х десятків «Ікарусів» нової генерації. Низькопідлоговий електробус може вмістити до 76 пасажирів, оснащується електричним мотором, який генерує потужність 326 «коней», а також акумуляторною батареєю типу «літій-іон» на 33 кВт/год. Запас ходу на електротязі – до 260 кілометрів. Виробник поки не розголошує інформацію ні про дату старту продажів електробусів, ні про вартість новинки на ринку.

Source
CAR.RU
Back to top button