Новини

У Таганрозі чекають на італійців

Заступник губернатора, міністр промисловості та енергетики Ростовської області Олександр Гребенщиков заявив, що «Таганрозький автомобільний завод» може відновити свою складальну діяльність вже у нинішньому році за участю автоконцерну Fiat Chrysler.

Нагадаємо, завод здійснював складання автомобілів марки Hyundai, а також виробляв авто під власними брендами: під маркою ТагАЗ – ліцензійні позашляховики SsangYong, а під маркою Vortex здійснювалось складання Chery.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У 2009 році обсяги випуску продукції підприємства скоротилися втричі, а в 2012 році виробництво було зупинено. У січні 2014 року за рішенням Арбітражного суду Ростовської області підприємство офіційно визнане банкрутом.

В якості одного з можливих варіантів виведення ТагАЗа з кризи раніше називалася складання китайських автомобілів марки Chery. Проте заступник ростовського губернатора вважає партнерство з Fiat (якому також належить група Chrysler) більш вигідною партією. До того ж Фіатом підписано угоду про промислове складання, в рамках якого італійці мають не пізніше липня запустити в Росії виробництво автомобілів.


Back to top button