ДайджестНовиниСвіт

В США затвердили нові стандарти виробництва автомобілів

Постанова Агентства з охорони навколишнього середовища, яку прийняли у понеділок, знаменує собою найбільший крок США у боротьбі з глобальним потеплінням.

Адміністрація Байдена завершила роботу над вимогами до нових легкових автомобілів та пікапів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин, які не дозволять мільярдам тоннам вуглекислого газу потрапити в атмосферу та змінять транспортні засоби, якими користуються американці, повідомляє The Washington Post.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Документ зобов’яже виробників та продавців відповідати новим стандартам.

Нові обмеження на викиди вихлопних газів на наступні чотири роки стали найбільшим кроком Байдена у боротьбі зі зміною клімату. У той же час прийняті стандарти не можуть гарантувати, що до кінця десятиріччя половина нових автомобілів у США будуть електричними або гібридами, що підключаються, як обіцяв Байден. За словами державних регуляторів, із запровадженням нових правил такі автомобілі становитимуть приблизно п’яту частину продажів до 2026 року.

Стандарти для автомобілів 2023-2026 років випуску вимагають, щоб до 2026 року вміст вуглекислого газу у вихлопах легкових автомобілів та пікапів становив в середньому 161 г на милю. На сьогодні в США автомобілі в середньому викидають 349 г СО2 на милю.

Окрім введення нових правил щодо скорочення вуглекислого газу для автомобілів, у плани адміністрації Байдена входить підтримка виробників електрокарів. Автовиробники неодноразово стверджували, що автомобілі з нульовим рівнем викидів, на які припадає менше ніж п’ять відсотків продажів, не зможуть утриматися на ринку без субсидування та податкових пільг, що може організувати уряд.

Розроблений законопроект передбачає податкову підтримку покупців за перехід на електромобілі у розмірі до $12,5 тис.

Source
The Washington Post
Back to top button