Новини

У США готують правову базу для безпілотників

Міністерство транспорту США окреслило перспективу глобальної безпеки на дорогах у найближчому майбутньому, представивши план під назвою «Погляд на безпеку 2.0». За словами влади, виведення безпілотних машин на дороги загального користування знизить аварійність і зможе підвищити комфорт під час поїздок, адже люди зможуть зайнятися в цей час рішенням інших завдань і проблем, пише «Авторевю». Чиновники прогнозують, що до 2025 року настане ера повністю автоматизованих функцій безпеки транспортних засобів.

Нові правила по документу «Погляд на безпеку 2.0» вказують державним чиновникам кожного штату не перешкоджати розвитку безпілотних автомобільних технологій і не чинити бюрократичних проблем компаніям-виробникам для проведення їх випробувань на дорогах, надаючи компаніям-розробникам певний карт-бланш.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У сенаті США тим часом теж розробили документ, який допускає безпілотники на дороги загального користування. Хоча і в ньому залишилося невирішеним питання про надання автоматизованим вантажівкам тих же прав, що і легковикам. А профспілки також закликають задуматися про те, що впровадження таких автомобілів може привести до втрати робочих місць водіями.


Back to top button