Новини

В Росії створюють автоаукціонну індустрію

Перепродажі автомобілів в РФ найближчим часом здійснюватимуться через систему аукціонів. Відповідний проект готує Мінпромторг цієї країни.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Завдяки автоаукціонній платформі влада розраховує тільки на старті отримувати у вигляді податків більше 20 млрд рублів на рік. Крім того, аукціони повинні будуть звести нанівець принцип продажу «з рук в руки».

Основна ідея аукціонної схеми полягає в тому, що автомобілісти, які бажають продати машину, повинні будуть використовувати електронну аукціонну платформу (одну або кілька). За її допомогою старі автомобілі перепродадуть дилерам. Причому останнім доведеться отримувати державний сертифікат для участі в торгах. Потім машину можна буде купити вже в автодилера.

Це зведе нанівець участь перекупників-приватників і будь-які продажі автомобілів за принципом «з рук в руки». В результаті держава буде автоматично нараховувати податок при продажу автомобіля. Розглядається також пряма участь автодилерів в системі скупки автомобілів у приватників за умови здійснення контролю держави за цими угодами.

За матеріалами: «Известия»


Back to top button