Новини

У Росії розраховують на зростання автовиробництва

Виробництво автомобілів в Росії в 2017 році зросте на 8,4%, до 1,4 млн машин, прогнозує Мінпромторг РФ. При цьому сегменти, за розрахунками міністерства, будуть нарощувати випуск відносно рівномірно, кожен приблизно на 8,4%.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У той же час, сумарний ринок легкових авто і LCV, на думку Мінпромторгу, в поточному році виросте на 7,4% – до 1,53 млн. Штук.

Оптимістичні сценарії щодо ринку підтримали і провідні консалтингові компанії, такі як Асоціація європейського бізнесу та PwC. Експерти згодні з очікуваннями Мінпромторгу, за умови, що держпідтримка автопрому буде на “запланованому рівні”.

Обсяг держпідтримки автопрому на 2017 рік становить 62,3 млрд руб. За розрахунками Мінпромторгу, це забезпечить продажу понад 750 тис. машин. На початку тижня голова відомства Денис Мантуров повідомив, що з початку року за держпрограмами реалізовано близько 110 тис. машин. Крім того, чиновник заявляв, що програма оновлення парку (утилізація та trade-in) до кінця першого півріччя буде “сходити нанівець” або видозміниться, а заходи адресної підтримки, навпаки, будуть розширюватися. Конкретні механізми адресної підтримки знаходяться “на етапі завершення узгодження” і, швидше за все, почнуть діяти з другого півріччя.

За матеріалами «Автостат»


Back to top button