Новини

У Росії планують заборонити продаж вживаних автомобілів

Продаж автомобілів з пробігом “з рук” може бути заборонена на території Російської Федерації. Відповідна ініціатива, підготовлена Асоціацією Російських автомобільних дилерів, має на увазі обов’язкову передпродажну підготовку, здійснювану під наглядом асоціації в спеціалізованих дилерських центрах.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Якщо створений дилерської асоціацією документ отримає схвалення в Міністерстві промисловості і торгівлі Росії, де він зараз вже розглядається, російські автомобілісти вже не зможуть так запросто перепродувати свої транспортні засоби і опиняться скутими різноманітними бюрократичними процедурами.

Передбачається, що ініціатива доведе до ладу ринок стихійної торгівлі автомобілями та підвищить привабливість транспортних засобів з пробігом в очах у потенційних покупців. Насправді ж, кажуть експерти, план не несе в собі нічого доброго і забезпечить тільки зайвий головний біль громадянам, які бажають продати автомобіль.

Зате бюджет РФ буде поповнюватися зайвими 3 трлн рублів щорічно. Беручи до уваги таку вражаючу суму, план напевно буде здійснено в реальності.

Джерело: planet-today.ru

Back to top button