У Росії набирає обертів програма оновлення автопарку

За перший тиждень реалізації програми оновлення парку автотранспортних засобів, розробленої Міністерством промисловості і торгівлі, було подано 4470 заявок від фізичних та юридичних осіб. накрутка лайков вконтакте Протягом другого тижня кількість проданих автомобілів, вироблених за цією програмою, виросла вп’ятеро.

Така динаміка свідчить про те, що даний захід підтримки був застосований правильно і своєчасно, констатують в Мінпромторзі Російської Федерації.

Завдяки цій програмі автоконцерни, що виробляють автомобілі в Росії, розраховують реалізувати до кінця цього року до 170 тис. одиниць різних транспортних засобів.

Дія програми поширюється на всі категорії автотранспортних засобів – від легкових автомобілів до комерційного транспорту, автобусів і вантажівок. Покупець отримує знижку на покупку нового автомобіля за умови здачі старого на утилізацію або через механізм trade-in.

Рекомендований розмір знижки не залежить від вартості старої машини і варіюється по типах автомобілів. Для легкових авто компенсація становить 50 тис. рублів при знятті автомобіля з обліку та здачі його в утилізацію, і 40 тис. рублів – при продажу автомобіля за схемою trade-in.

Покупці вантажних автомобілів і автобусів отримують максимальну знижку, яка складає 350 тис. та 300 тис. рублів відповідно. До 350 тис. рублів зможуть заощадити також власники позашляховиків.

До участі в програмі приєдналися всі провідні російські автовиробники.