Новини

У Росії локалізують виробництво двигунів об’ємом 1,6 літра

Компанія Ford Sollers запустила нове виробництво двигунів в Єлабузі, інвестиції в яке становили більше 275 млн. Доларів. Як наголошується, підприємство є першим подібним проектом іноземного автомобільного бренду в Росії.

Завод розпочинаэ випуск бензинового мотора об’ємом 1,6 л. Duratec, який будуть встановлювати на автомобілі Ford, вироблені в Росії, зокрема локальні мотори отримають моделі Ford Fiesta в двох версіях седан і хетчбек, новий Ford Focus і субкомпактний кросовер EcoSport. Підприємство випускатиме три версії бензинового двигуна 1,6 л. Duratec – 85 к.с., 105 к.с. і 125 к.с. Такий мотор виробляється на шести заводах Ford, розташованих по всьому світу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Річна потужність заводу на першому етапі становить 105 тис. двигунів, з можливим подальшим збільшенням до 200 тис. двигунів на рік.

Слідом за Ford Sollers компанія Volkswagen Group Rus 4 вересня відкриває в Калузі свій завод, який також випускатиме бензинові двигуни об’ємом 1,6 літра.

Інвестиції в цей проект складуть близько 250 млн. Євро, а потужність калузького заводу розрахована на 150 тис. моторів в рік, що дозволить оснащувати двигунами місцевого виробництва не менше 30% випущених концерном в Росії автомобілів. Силові агрегати будуть поставлятися на моделі Volkswagen і Skoda, які виробляються на заводі в Калузі і на потужностях «Групи ГАЗ» в Нижньому Новгороді. Також Volkswagen Group Rus розглядає можливість експорту двигунів російського виробництва на закордонні ринки.

За матеріалами Автостат

Back to top button