У РФ пом’якшили умови отримання держсубсидій автозаводами

Російський уряд вніс зміни в правила отримання промислових субсидій з бюджету іноземними автомобільними компаніями, які мають виробництво на території РФ. З обов’язкових вимог зникла чинна угода по промскладання. Тепер досить того, щоб вона була актуальною на початку 2015 року. За повідомленням Міністерства промисловості і торгівлі РФ, це дає можливість зберегти державну підтримку тим виробникам, у яких найближчим часом закінчуються терміни дії угод.

У минулому році кошти на промислові субсидії не встигли виділити з бюджету, так що автовиробники отримають недоплачені в 2015-му компенсації в поточному році за новими, більш лояльним правилам.

Отримані від держави кошти автоконцерни можуть використовувати для відшкодування витрат на енергоресурси, утримання робочих місць і виробництво автомобілів за нормами «Євро-4» і «Євро-5».

Ці субсидії були введені в Росії в 2014 році, після того, як через скарги учасників СОТ довелося поширити виплату утилізаційного збору в тому числі і на російських автовиробників.

За матеріалами: kolesa.ru