У Renault замислилися над модельною лінійкою для Alpine

Бруно Анселена – виконавчий віце-президент Renault – підтвердив, що першою новинкою Alpine буде спорткар, робоча назва якого AS1. Серійний випуск задньомоторних машин планується налагодити в 2016 році у французькому Дьєппі, а в продаж новинка повинна надійти в 2017 році.

Всього компанія розраховує виробляти близько трьох тисяч екземплярів моделі щорічно, які будуть реалізовуватися в Європі, а також на інших ключових ринках компанії.

Повертаючи на ринок марку Alpine, французи задумалися про модельну лінійку бренду. Як заявив Бруно Анселена, не виключено, що в лінійку увійдуть кросовери і автомобілі з гібридними силовими установками.

У Renault впевнені, що відроджувати бренд Alpine для виробництва тільки однієї моделі не має сенсу.

За словами Анселена, Alpine повинна мати машини, які зможуть конкурувати зі спортивними моделями компаній Porsche і Audi. Щоб відповідати цьому рівню, Renault задіє всі свої ресурси, а також використовує технології своїх партнерів – Nissan і Daimler.

Нагадаємо, оригінальна марка Alpine припинила свою діяльність в 1995 році. У 2012 році компанія Renault представила прототип Alpine A110-50, в основу якого лягло шасі гоночного хетчбека Renault Megane Trophy. Купе оснастили 3,5-літровою “шісткою”, що розвиває 400 кінських сил.