Новини

У Польщі можуть побудувати завод елітних автомобілів Jaguar

Індійська корпорація Tata Motors, яка володіє автомобільними компаніями Jaguar Cars та Land Rover, планує відкрити свій завод на терені Польщі, повідомляє «Economic Times of India».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Серед країн, де планувалося відкриття заводу Jaguar, були Словаччина, Угорщина, Чехія та Туреччина.

Щороку на підприємстві мають намір виробляти близько 200 тис. автомобілів. За словами видання «Economic Times of India», завод може бути збудований в Кракові. Кошт його будівництва має скласти близько 1,2 мільярда фунтів.

Минулого року Jaguar виробив близько 450 тисяч автомобілів. Цього року їх буде складено вже у 2 рази більше. Експансія індійського гіганта стала причиною того, що попередніх трьох британських заводів Jaguar в Англії стало недостатньо. Тому черговий завод був відкритий минулого року в Китаї, а ще один – у Бразилії – нині будується.

Остаточне рішення про будівництво заводу у Польщі має бути оголошене протягом кількох тижнів. За інформацією індійської газети, як альтернативу Польщі концерн розглядає Словаччину. Однак, Польща може запропонувати більше: має освічених працівників, кошт працевлаштування яких вписується у бюджет Tata Motors.

За матеріалами polradio.pl

Back to top button