Світові автопрем'єри

В Пекіні представлений серійний варіант концепта Geely PreFace

Авто отримала більш привабливе для місцевого ринку назву Xingrui. Новий автомобіль побудований на архітектурі CMA і оснащений 2-літровим двигуном з турбонаддувом з прямим уприскуванням серії Volvo Drive-E. Серійна модель, як і очікувалося, майже не відрізняється від концепту.

Тепер всі Geely будуть використовувати новий дизайн бренду, який отримав нехитру назву Tech Geely 4.0. Головною і, на наш погляд, важливою відмінністю стануть решітки радіатора, де до так званим розлучень води додається новий елемент, який в Geely називають водоспадом (мова йде про вертикальні лінії решітки радіатора). Задня частина виглядає дуже строго. І навіть більше того, по відчуттях здається, що це якесь переосмислення корми спортивного кросовера, відомого, як Tugella. Так чи інакше, але навколо автомобіля складається своєрідний спортивний дух.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі
В Пекіні представлений серійний варіант концепта Geely PreFace
На фото: седан Geely PreFace (Xingrui) на автосалоні в Пекіні.

Новий автомобіль використовує в своєму інтер’єрі синій і сірий колір преміум-класу, м’які тони якого дуже добре поєднуються як з зовнішнім виглядом автомобіля, так і з внутрішнім оздобленням. Кермо трьохспиці багатофункціональне. За китайською традицією не можна обійтися без 12,3-дюймового екрану мультимедійної системи.

В Пекіні представлений серійний варіант концепта Geely PreFace
На фото: салон седана Geely PreFace (Xingrui) на автосалоні в Пекіні.

Автомобіль буде оснащений системами попередження про зіткнення, розпізнавання пішоходів, моніторингу сліпої зони, попередження про обмеження швидкості, підтримкою смуги руху, адаптивним круїз-контролем, повністю автоматичної інтелектуальною системою паркування з автоматичним гальмом, дистанційним керуванням цієї самої автоматичної парковки, панорамними зображеннями в радіусі 540°, інтелектуальним керуванням дальнього світла, системою управління якістю повітря і іншими функціями.

В Пекіні представлений серійний варіант концепта Geely PreFace
На фото: седан Geely PreFace (Xingrui) на автосалоні в Пекіні.

Geely Xingrui оснащений двигуном Volvo Drive-E серії 2.0 TD + 7DCT, максимальна потужність якого становить 190 кінських сил, а максимальний обертовий момент – 300 Нм. У той же час завдяки архітектурі CMA новий автомобіль використовує передню підвіску McPherson, незалежну задню раму e-типу, систему рульового управління ZF DP-EPS, гальмівні колодки ITT, амортизатори з довгим ходом і т. Д. Як стверджують в Geely, автомобіль буде мати феноменальною керованістю і зчепленням з дорогою, що явно натякає на майбутнє поява спортивної моделі.

Back to top button