Новини

У Парижі затвердили календарі головних міжнародних автосалонів

Підпишись на канал "УкрАвтопром"
Сьогодні, в рамках Генеральної асамблеї Міжнародної організації автовиробників (ОІСА), що проходить у Парижі, відбулося засідання виставкового комітету, участь в якому від України взяв президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік.

На засіданні представники світового автопрому акцентували увагу на проблемах, пов’язаних з ефективністю існуючих методів популяризації продукції автоіндустрії, посиленням позицій офіційних мотор-шоу під егідою OICA і координацією виставкової активності учасників Міжнародної організації автовиробників і регіональних представників автомобільних брендів.


Генеральний секретар OICA Ів ван дер Страатен та президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік

Як повідомив Генеральний секретар OICA пан Страатен, сьогодні остаточно були затверджені зміни до Календаря автосалонів на 2019 рік, а також представлений і узгоджений проект Календаря на 2020 рік.

З прийнятими на засіданні виставкового комітету документами можна ознайомитися за посиланнями:

Календар OICA на 2019 рік
Проект Календаря на OICA 2020 рік

Для довідки: OICA – Міжнародна організація автовиробників, є об’єднанням національних асоціацій виробників автомобілів. Організація заснована в 1919 році, штаб-квартира розташована в Парижі. Вона координує взаємодію між виробниками, а також ряду найбільших міжнародних автосалонів. Україну в Міжнародній організації автовиробників представляє Асоціація автовиробників України «Укравтопром».


Back to top button