Технології

В онлайн-сторі DS Automobiles став доступний кредитний калькулятор

Бренд DS Automobiles піклується про максимальний комфорт своїх клієнтів: їх досвід взаємодії з «світом DS» повинен бути винятковим завждинавіть ще до моменту покупки автомобіля. Тому до функції онлайн вибору автомобіля, тепер додана можливість онлайн розрахунку кредиту для його покупки: порівняння різних пропозицій від банків, розрахунок щомісячних платежів в залежності від першого внеску і терміну кредиту, тд.

У нинішню епоху цифрових технологій перевагу отримує той, хто об’єднує свої ключові цінності з життям в режимі «онлайн». Бренд DS Automobiles робить ставку на виробництво преміальних, оригінальних, ексклюзивних автомобілі. Але також Бренд пропонує ексклюзивні послуги, які забезпечують комфорт для клієнта навіть ще до моменту покупки автомобіля. Наприклад, на українському сайті DS Automobiles можна не тільки створити «автомобіль своєї мрії» в конфігураторі, але і вибрати готовий варіант серед тих моделей, які вже присутні в наявності на території України або на шляху в країну.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В онлайн-сторі DS Automobiles став доступний кредитний калькулятор

І тепер Бренд DS Automobiles додає ще одну ексклюзивну онлайн послугу – кредитний калькулятор, який буде працювати на платформі фірмового онлайн-стора Бренду. Цей калькулятор дозволить вибрати найбільш підходящі і вигідні фінансові умови: порівняння пропозицій від різних банків, розрахунок щомісячного платежу в залежності від терміну кредитування і початкового внеску, вибір типу кредиту (класичний або ануїтет), тд. На сьогоднішній день близько 25% автомобілів в Україні продаються у кредит. Таким чином, Бренд DS Automobiles робить життя комфортнішим для кожного четвертого свого клієнта. Причому з запуском нової послуги даний показник може бути істотно вище.

Функція онлайн розрахунку кредиту реалізується всього за пять простих кроків:

Крок 1 – зайти на сайт Бренду DS Automobiles, в розділ store.dsautomobiles.ua;

Крок 2 – вибрати модель автомобіля що цікавить і його версію; наприклад, DS 7 Crossback E-Tense;

Крок 3 – натиснути кнопку розрахунку кредиту (внизу зліва, виділено червоним);

Крок 4 – вибирати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту) і отримати пропозиції від різних банків;

Крок 5 – ознайомиться з деталями пропозиції (щомісячний платіж, графік погашення кредиту, загальний перший платіж, включаючи страховку КАСКО і витрати на реєстрацію автомобіля); натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» або запитати додаткову консультацію у експерта.

В онлайн-сторі DS Automobiles став доступний кредитний калькулятор

От і все! Клієнт отримує повну інформацію про кредит, а менеджер з продажу автомобілів отримує запит від клієнта на бронювання конкретного автомобіля і необхідність його покупки в кредит. При цьому, в момент звернення клієнта в салон, менеджер вже буде готовий вести предметну розмову і надати всі необхідні документи для проведення угоди – як покупки автомобіля, так і оформлення кредиту.

Back to top button