Новини

У Нью-Йорку оголошено переможця конкурсу Всесвітній автомобіль року

В рамках міжнародного автосалону в Нью-Йорку, який триватиме до 27 квітня, були оголошені результати конкурсу World Car of the Year. Звання “Всесвітній автомобіль року” дісталося Audi A3.

Третє покоління Audi А3 було представлено на Женевському автосалоні в 2012 році. Володар звання “Всесвітній автомобіль року” випускається в трьох кузовних модифікаціях: “хетчбек”, “седан” і “кабріолет”. Машина продається з різноманітною за складом лінійкою силових установок, що складається з бензинових і дизельних агрегатів, а незабаром стартує виробництво моделі і з гібридною силовою установкою. Як наголошується в коментарі журі, завдяки великому вибору двигунів і варіантів кузова А3 зараз займає провідне положення в сегменті компактних люксових автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Продукція німецького автопрому визнана кращою і в інших номінаціях. Так, кращим спортивним автомобілем року став Porsche 911 GT3; електромобіль BMW i3 переміг у двох категоріях – кращий екологічно чистий автомобіль і кращий дизайн; Mercedes-Benz S-класу виявився кращим люксовим автомобілем року.

Авторитетне журі конкурсу World Car of the Year, яке приймало рішення, включає 69 автомобільних журналістів з 22 країн світу.

Back to top button