У листопаді українці придбали 5,1 тис. нових легкових автомобілів

Оператори легкового сегмента автомобільного ринку України закінчили листопад з показником 5 144 продажів нових авто, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Такий результат на 8% відстав від жовтневого (швидше за все, позначилися перебої в роботі реєстраційних органів) і на 24% від показника листопада минулого року.

Найкраще в останній місяць осені продавалися автомобілі японської марки Toyota – 545 шт.

Таким чином, у порівнянні з попереднім місяцем продажі Toyota збільшилися на 5%, а до листопадових продажів минулого року їй не вистачило 35%.

Другим за кількістю зареєстрованих продажів був Hyundai, який закрив минулий місяць показником 467 нових легкових авто, тим самим забезпечивши позитивну динаміку щодо попереднього місяця у розмірі 76%. До торішнього результату Hyundai додав 22%.

На третьому місці Renault. Свої перші номери в листопаді отримали 389 автомобілів цієї французької марки, що на третину менше ніж у жовтні та на 2% менше в порівнянні з листопадом минулого року.

Четверта позиція у Ford, який закінчив місяць з показником 334 авто (-18% до жовтня і -29% до листопада 2014р.).

Замикає п’ятірку листопадових лідерів автомобілі вітчизняного виробництва марки ZAZ – 302 автомобілі (-19% до жовтня і -22% до листопада 2014р.).

Титул бестселера за підсумками листопада дістався Toyota Corolla – 189 – продажів.