Новини

У світі вже продано півмільйона електромобілів

За останні три роки кількість проданих електромобілів перевищила позначку в 500 тисяч екземплярів. Зростання продажів викликане появою на ринку декількох електричних моделей, таких як Mitsubishi i-MiEV, Nissan Leaf, BMW i3 та інших. Також великий внесок внесла компанія Tesla Motors, яка зосереджена виключно на випуску електрокарів.

Більше 40% з півмільйона машин продали в США. Минулого року американський ринок електромобілів виріс на 90% і поглинув майже 100 000 автомобілів на електротязі. Цікаво, що темпи зростання популярності електрокарів, перевищують динаміку продажів перших гібридів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Згідно з прогнозами зростання продажів триватиме по всьому світу. У першу чергу, це пов’язано з активним розвитком інфраструктури (спеціалізовані станції техобслуговування, пункти зарядки і т.д.).

Крім того, автовиробники активно допомагають один одному в просуванні електричних технологій. Наприклад, Tesla Motors відкрила вільний доступ до своїх патентів, а концерн BMW поділився електромотором з китайською моделлю.

Back to top button