Новини

У світі продано перший мільйон електромобілів

Минулого тижня у світі була досягнута психологічно важлива позначка: за підрахунками порталу HybridCars.com, знайшов власника мільйонний автомобіль, що приводиться в рух електромотором (сюди відносяться як електрокари, так і гібриди типу plug-in з зарядкою від побутової мережі). У статистику були включені тільки пасажирські, серійні, призначені для доріг загального користування машини; таким чином, «за кадром» залишилися різні спортпрототипи, експериментальні моделі і спецтехніка.

Станом на 1 вересня 2015 найбільш продаваним електромобілем у світі є Nissan Leaf (більше 200 тисяч проданих примірників). Удвічі програє йому Chevrolet Volt, якому вже наступає на п’яти Tesla Model S. Також в топ-10 найпопулярніших «зелених» машин у світі входять плагін-гібридні Toyota Prius, Mitsubishi Outlander і Ford Fusion, Renault Zoe, BMW i3, Mitsubishi i- MiEV і невідомий в Європі BYD Qin.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В Україні, за даними асоціації “Укравтопром”, за 8 місяців ц.р. було зареєстровано 474 гібридних та електромобілів, що становить 1,8% від загального обсягу продажів нових легковиків.

Back to top button