У Мексиці побудують новий автомобільний завод

Виробники автомобілів Daimler AG і альянс Renault-Nissan створили спільне підприємство Compas для будівництва заводу в місті Агуаскальєнтес, який розташований в центральній частині Мексики.

Як повідомляється в спільному прес-релізі компаній, Cooperation Manufacturing Plant Aguascalientes (Compas) буде курирувати будівництво заводу і виробництво наступного покоління компактних автомобілів преміум-класу для брендів Mercedes-Benz і Infiniti. СП належить Daimler і Nissan на паритетних засадах.

Партнери збираються інвестувати в проект в цілому $ 1 млрд.

Новий завод буде побудований поблизу підприємства Nissan. Він зможе випускати 230 тис. автомобілів на рік і дозволить створити близько 3,6 тис. робочих місць.

Виробництво автомобілів Infiniti почнеться в 2017 році, перші автомобілі Mercedes-Benz зійдуть з конвеєра в 2018 році.

“Compas є визначним прикладом глобальних досягнень співпраці альянсу Renault-Nissan і Daimler. Разом ми об’єднуємо виробничий досвід Nissan і Daimler на одному заводі в Мексиці для запуску нового покоління компактних автомобілів, – заявив головний виконавчий директор СП Редзі Куросава. – Агуаскальєнтес був обраний для нового заводу завдяки добре налагодженій базі постачальників і підтримки держави, яку досяг Nissan за три десятиліття роботи в цьому регіоні”.

Виробництво нового покоління компактних автомобілів преміум-класу Daimler і Nissan буде здійснюватися і на інших заводах по всьому світу, включаючи Європу і Китай.

За матеріалами interfax.by