Новини

У березні українці купили більше 7 тисяч нових легкових авто

Протягом першого весняного місяця 2017 року в Україні було зареєстровано 7 278 продажів нових легкових автомобілів. Це максимальний результат, зафіксований з початку року, який свідчить про поступове відновлення споживчої активності на ринку нових легкових авто, повідомляє асоціація «Укравтопром».

У порівнянні з березневим показником минулого року попит на нові машини в Україні зріс на 48 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільшу кількість реєстраційних номерів у минулому місяці отримали автомобілі французької марки Renault – 829 шт. Цій марці вдалося не тільки піднятися в рейтингу, рік тому вона займала другу позицію, а й збільшити продажі відносно березня 2016 року на 62 відсотка. Найбільш популярною в лінійці Renault в звітному місяці стала модель Logan, її частка в продажах марки склала 29 відсотків.

Другим брендом за популярністю в українців стала Toyota, на третину покращивши свій торішній результат та реалізувавши за місяць 790 автомобілів. Березневим бестселером у Toyota була модель RAV-4, яка охопила 28% продажів автомобілів цього бренду.

На третьому місці, як і рік тому, Volkswagen, з результатом 594 авто. При цьому, березневий попит на німецьку народну марку виріс в 2,1 рази. Найбільшим попитом з Volkswagen-івських моделей користувався Tiguan, їй належить одна третина продажів марки.

KIA, що збільшила свої продажі в 2,3 рази, зайняла четверту позицію в рейтингу минулого місяця з показником 570 проданих авто. Лідером продажів цього корейського бренду став автомобіль KIA Sportage, який обрали 431 покупець. Крім того, зростаючий попит на цю модель, в черговий раз приніс KIA Sportage титул чемпіона з продажів місяця на українському ринку нових легкових авто.

Замикає лідерську п’ятірку Nissan – 430 авто (+73% в порівнянні з березнем 2016р.). Вибираючи автомобілі цієї марки, українці найбільш частіше зупиняли свій вибір на моделі Qashqai, яка забезпечила Nissan – 1/3 в продажах березня.

Також в ТОП-10 рейтингу автомобільних марок місяця увійшли: Hyundai з результатом – 395 проданих автомобілів (+71% з березня 2016р.); Skoda – 393 шт. (+71%); BMW – 350 шт. (+28%); Ford – 300 шт. (+13%); Audi – 264 шт. (+43%).

Всього за перший квартал поточного року український автопарк поповнився на 16 956 нових легкових автомобілів. Такий результат на 38% перевершив аналогічний показник минулого року.

Back to top button