Новини

У березні секонд-хенд охопив більшу частину первинного ринку легкових авто

Минулого місяця на первинному ринку легкових автомобілів (первинні реєстрації в Україні нових авто і таких, що були в експлуатації) було реалізовано 14,2 тис. машин, що на 26% більше в порівнянні з березнем 2017 року, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В Асоціації зазначають, що якщо в березні минулого року на первинному ринку домінували нові автомобілі, на частку яких припало 65% перших реєстрацій, то цього року переважали імпортовані автомобілі з пробігом, що охопили 52% ринку.

При цьому, кількість вживаного автоімпорту в реєстраціях зросла на 87% відносно результату річної давності і становила 7,4 тис. машин.

Збільшення частки секонд-хенду на первинному ринку пов’язане з тим, що цього року закінчується дія зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, а також зі зниженням середньої ціни пропозиції таких авто, тому що під пільгу в 2018 р. потрапляють вже і 8-річні авто.

Лідируючу позицію в березні серед ввезених іномарок не першої свіжості посіли автомобілі марки Volkswagen, яким було видано 1252 українських реєстраційних номерів.

На другому місці автомобілі марки Renault – 1126 шт.

Замикає лідерську трійку Skoda, 696 вживаних автомобілів якої поповнили український автопарк.

Також в ТОП-10 первинного ринку іномарок з пробігом в березні увійшли:

Ford – 465 шт., Opel – 385 шт., BMW – 376 шт., Nissan – 337 шт., Toyota – 309 шт., Audi – 282 шт., і Peugeot – 240 шт.


Back to top button