Новини

У березні майже 4 тис. іномарок з пробігом отримали українські номери

За даними асоціації «Укравтопром», в березні на українському ринку було зареєстровано 3 944 легкових автомобіля з пробігом, ввезених з-за кордону. Таким чином, загальний обсяг первинного ринку легкових автомобілів минулого місяця досяг позначки в 11 тис. 222 автомобілі, а частка авто, що були експлуатації, становила 35 відсотків. В Асоціації зазначають, що рік тому імпортний секонд-хенд охоплював лише 15% в первинних продажів легкових авто.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У порівнянні з результатом березня минулого року ринок імпортованих автомобілів з пробігом виріс в 4,5 рази, а до підсумків попереднього місяця він додав 30 відсотків.

Найбільш популярними марками в імпорті старих легковиків залишаються автомобілі Renault (834 шт.), Volkswagen (715 шт.), Skoda (502 шт.), Opel (360 шт.), Nissan (174 шт.). Причому, у перших чотирьом марок з представленої п’ятірки лідерів кількість машин з пробігом перевищує число нових в загальному обсязі первинних реєстрацій.

Всього за перший квартал українську реєстрацію отримали 9 тис. 156 вживаних легкових автомобілів, що майже в 4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button