Новини

У травні на первинному ринку легкових авто з пробігом 20-кратне зростання

За підсумками перших п’яти місяців частка легкових автомобілів, що були у використанні, на первинному ринку України досягла 38 відсотків. За цей період їх було зареєстровано 18,2 тис. шт., що у 5,6 разу більше ніж у минулому році, повідомляє асоціація «Укравтопром».

За останній весняний місяць в Україні було поставлено на облік 4 тис. 522 легкових автомобіля з пробігом. У порівнянні з результатом травня минулого року спостерігається більше ніж 20-кратне зростання.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

П’ятірка марок-лідерів у первинних реєстраціях легкового секонд-хенду в травні повністю збігається з підсумковими даними за п’ять місяців цього року.

На першій позиції четвертий місяць поспіль перебуває Renault. У травні було зареєстровано 886 б/в авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Другий рядок рейтингу також четвертий місяць поспіль займає Volkswagen з результатом 782 шт., а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

З початку року незмінно на третьому місці Skoda – 573 шт. Процентне співвідношення бв/нові Skoda в травні становить 51/49.

Зберігає четверте місце в цьому році марка Opel, б/в автомобілі якої реєструються значно частіше нових, а саме 392 шт., або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п’ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом – Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій. В результаті частка вживаних машин у внутрішньобрендових продажах Nissan становить 42 відсотки.

Back to top button