Ретро

В Києві відбулося ретро-шоу «Автомоторне Шоу Осінь Золота»

Вперше після перерви в два десятка років, в Голосіївському парку заспівали мотори! 18.10.20р. кращі автомобілі Відродженого Київського Клубу Автомобілістів в золотистих променях осіннього сонця зібралися в чудовому місці. Всі кращі світові ретро шоу, проходять на березі озера, фоном як правило, королівський замок! У Києві  є таке місце, це Маріїнський палац, але тут треба вольове рішення Президента України. Ми вже написали листа на наступний рік, і чекаємо відповіді.

Чому Голосіївський парк? Тому, що 22 роки тому, саме тут, на березі озера стартувала швидкісна ділянка «Ралі Столиця». До речі саме зараз проходить «Ралі Столиця 2020», – бажаємо гарного свята організаторам (КМАМК) и спортсменам! На загальних зборах Відроджений Київський Клуб Автомобілістів вирішив: надати ім’я «Гора Запольского» цей дорозі. Це наш маленький вклад в шанування видатного тренера багатьох спортсменів України і людини яка має безпосереднє відношення до прокладання цей траси змагань в 1998 році!

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Автомоторне Шоу Осінь Золота», почалося з вшанування Героїв! Учасники зібралися біля Пам’ятника Автомобілістам. У одинадцятої, від пам’ятнику почався рух колоні МАРШ-ПАРАДУ МИРУ 2020! Нажаль КП «Київпастранс», не зміг прийняти участь ретро автобусами і тролейбусами. Хоча планувалося проїхати дорогами Києва, щоби показати як покращилося і підтримати чинного Мера.

Проїхав вулицями міста колона прибула до озера! І тут Сонце, вперше за багато днів обдарувало своєї посмішкою! Десять учасників в трьох категоріях виконували вправу на володіння водійською майстерністю. БЕЗПЕКА, понад усе! Це основний меседж нашої події! Вздовж озера, пілоту потрібно було тримати швидкість 40 км/годину! Причому на спуску! Хто вважає, що це легко, запрошуємо наступного року! Підйом до Т.Г. Шевченко, простіше і коротше, бажано почати з участі в Tour De Kan 2021.

Також в цей сонячний день, розпочалося створення каталогу технічного експонування автомобілів, платформи SCarB Directory UA.

В Києві відбулося ретро-шоу «Автомоторне Шоу Осінь Золота»

Кращим екіпажом з найбільш “дорослих” автомобілів став Ігор Левченко і Наталія Музика, на автомобілі VW Käfer (Жук) 1968 року! Більш того, цей екіпаж став кращим серед всіх, і отримав великий Кубок Kyiv Grand Prix Best World of Motors»! З невеликим відставанням від лідера завершив вправу Ростислав Щипков на автомобілі ЗАЗ ‎966 1969 року, замикає трійку лідерів Віталій Міхальов на автомобілі ГАЗ 21 1961 року! У молодшому класі автомобілів краще за всіх із завданням вправилася Президент Клубу Рената Вільчінскайте на автомобілі Renault 21. Відмінно впорався з вправою Олександр Скузь на автомобілі ГАЗ 2410 і обидва його штурмана Даниїл Скузь 6 років, і Дмитро Скузь 3 роки! За Олександром з невеликою різницею завершили виконання спеціального завдання Батько і Син родини Пядухових. Кожен з них виконував вправу окремо на автомобілі ВАЗ 2103 1983 року. У Андрія Пядухова (молодшого), ще й вчора був День Народження! З чим його Клуб і привітав! Дуже здорово, коли діти продовжують справу батьків! У наймолодшій групі учасників всім задавав тон Віктор Поваров, виконав вправу на своєму МВ 1992року. Роман Щипков і В’ячеслав Макаров на TATRA 613, ще зовсім юнаки проти Віктора Олексійовича, якому напередодні виповнилося 80 років! Вітаємо і бажаємо ще багато, багато, стартів!

«Автомоторне шоу Осінь Золота» пройшло за підтримкою:  Мера Києва, Голови КМДА, Голови Голосіївської в Місті Київ державної адміністрації, з нагоди святкування Міжнародного Дня Миру та 60-ті річчя випуску першого національного легкового автомобіля ЗАЗ 965.

Партнери: Компанії-партнеру GRAVITON; Асоціації «УкрАвтопром»; ТОВ “Аспект Солюшн Україна; ТМ Двері Білорусії; ФАУ; ТСО України і нашої Київській Міській Профспілці Працівників Комунального Транспорту, Транспортної Інфраструктури та Безпеку Руху».

Медіа партнери: «Каталог Автокомпонентів»; каталог-платформа SCarB Directory UA і Канал «Алло Гараж»;

Back to top button