НовиниСвіт

В Китаї почалися продажі Tesla Model Y місцевого виробництва

Tesla з 18 січня почала продавати в Китаї кросовери Model Y місцевої збірки. Вони стали другою моделлю бренду, випуск якої налагодили на шанхайському майданчику компанії (Gigafactory 3), першою був компактний седан Model 3.

У КНР базова версія Model Y коштує від 339 900 юанів. За топову комплектацію Performance виробник просить 369 900 юанів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Стандартною конфігурацією для китайців вважається виконання Long Range (в США також продається Standard Range з батареєю меншої ємності) з запасом ходу 594 км. Такий електромобіль здатний прискорюватися з 0 до 100 км/год за 5,1 секунди. Максимальна швидкість – 217 км/год.

У виконанні Performance спринт 0-100 км/год займає всього 3,7 секунди, а «максималка» зростає до 241 км/год. Плюс до цього з’являються 21-дюймові легкосплавні диски, посилені гальма і спойлер з вуглецевого волокна.

У листопаді 2020 року Міністерство промисловості та інформатизації КНР включило вироблені в країні електромобілі Model Y в оновлений список моделей автомобілів на альтернативних джерелах енергії, які охоплені державною програмою субсидування, що передбачає звільнення від податку на придбання.

Онлайн-замовлення на зібрані в КНР Model Y стали приймати ще на початку січня, і всього за десять годин кількість заявок перевищила 100 тисяч. План місцевого виробництва на весь 2021 рік спочатку становив 250 тисяч Model Y, однак з урахуванням ажіотажного попиту він може бути переглянутий.

Завод Tesla Gigafactory 3 в Шанхаї побудували і ввели в дію в 2019-му.

Раніше Tesla Model Y випускали тільки на заводі компанії у Фрімонті (США).

Нагадаємо, кросовер Model Y дебютував в січні 2020 року, він побудований на базі седана Model 3 і уніфікований з ним на 75%.

Source
carsecology.ru
Back to top button