Новини

У Киргизстані почнуть виробляти узбекистанські автомобілі

Узбекистан планує в 2018 році в Киргизстані почати виробництво чотирьох моделей автомобіля Ravon і автобусів Isuzu. Підприємства відкриються в Бішкеку, Оші і Кара-Балті.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Про це повідомляє прес-служба Агентства з просування і захисту інвестицій КР.

Директор агентства і керівництво АК «Узавтосаноат» в ході прес-конференції, що відбулася 25 грудня в Бішкеку, розповіли про досягнуті домовленості між Киргизстаном і Узбекистаном у сфері машинобудування, а також про плани їх реалізації.

Сторони також позначили, що розвиток промисловості, в тому числі автомобільної, є одним із пріоритетних завдань державної політики, оскільки послужить створенню великої кількості робочих місць, розвитку експорту та підвищенню іміджу країни в міжнародному співтоваристві. Разом з тим важливо враховувати значний досвід колег з Узбекистану по створенню і розвитку автомобільної промисловості та намір обміну досвідом між двома країнами.

У Бішкеку планується відкрити завод з виробництва автобусів Isuzu, вартість яких становитиме від $38 до 77 тисяч в залежності від кількості пасажирських місць. У Кара-Балті ж налагодять складання навісної і сільськогосподарської техніки. Вся продукція, що випускатиметься на трьох заводах, буде продаватися в країнах ЄАЕС.


Джерело: azattyk.org

Back to top button