Новини

В Кропивницькому почав роботу новий автомобільний дилер

Новий дилер Opel - тепер в місті Кропивницький!

Новий рік продовжує дарувати нові позитивні новини зі світу Opel – слідом за глобальним запуском електромобіля Combo-e Life, слідом за всеукраїнської програмою зниження цін на комерційні автомобілі, приходить час і для локальних новин: початок роботи нового дилера Opel в Кропивницькому!

Особливо важливо відзначити, що даний дилер Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс» є єдиним представником Opel в даному місті. Розташування на виїзді з міста – за адресою Кропивницький, вул. Мурманська, 12 – означає можливість залучення не тільки для місцевих жителів, але також і клієнтів із сусідніх міст: Олександрія, Знам’янка, Бобринець, Кривий Ріг, Кременчук, Миколаїв. В результаті Бренд не тільки розширює власну дилерську мережу, але також розширює і географію покриття по Україні.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В Кропивницькому почав роботу новий автомобільний дилер

Дилер Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс» побудований відповідно до актуальних вимог Бренду: просторий шоу-рум з експозицією до п’яти автомобілів Opel, відділ кредитування та страхування, сервісна станція на шість постів, шиномонтажне обладнання, автомобільна мийка, продаж запчастин і аксесуарів. Крім того, дилерський центр Opel в Кропивницькому пропонує послугу Trade-In з обміну старого автомобіля на новий, тест-драйв моделей-бестселерів Opel, тд.

Подбали навіть про дрібниці – наприклад, передбачений окремий куточок для діточок клієнтів, щоб останні могли спокійно завершити угоду по придбанню новинки Opel, або приділити увагу сервісному обслуговуванню автомобіля. Крім того, клієнту пропонується послуга підмінного автомобіля Opel Grandland X на час, поки особистий автомобіль знаходиться на сервісі для обслуговування або ремонту.

В Кропивницькому почав роботу новий автомобільний дилер

Максим Максименко, директор дилерського центру, зазначив:

«Компанія Авто-Шанс заснована в 2003 році і вже протягом 18 років є одним з лідерів по реалізації автомобілів в місті Кропивницький і Кіровоградській області. З грудня 2020 роки ми представляємо легендарний німецький бренд Opel і впевнені, що бренд має величезні перспективи в місті і області. Головну ставку будемо робити на надійні німецький кросовери і комерційні автомобілі, які задовольнять будь-які потреби бізнесу».

Бренд Opel в своєму пріоритеті ставить не тільки розширення територіальної присутності в країні, що спрощує покупку нового автомобіля, але і вдосконалення супутніх послуг і сервісного обслуговування. Клієнти отримують зручність не тільки в покупці автомобіля, а й в подальшій його експлуатації. І в даному випадку важливою перевагою є програма фіксованої вартості ТО для всіх дилерів в одному регіоні, яка дозволить заздалегідь прорахувати витрати на обслуговування. Тривала гарантія і збільшений до 15 тис. км міжсервісний інтервал також є важливою перевагою при довгостроковій експлуатації автомобілів Opel.

В Кропивницькому почав роботу новий автомобільний дилер

Початок роботи нового дилерського центру Opel демонструє, що Бренд націлений і далі активно розвиватися в Україні – як в сторону розширення модельного ряду, так і в бік збільшення кількості представників.

Back to top button