Новини

У Китаї з’явився новий автомобільний бренд

Активно зростаючий бюджетний сегмент китайського ринку може атакувати новий бренд – Cowin Auto. Незважаючи на новизну бренду,  під новими кузовами ховатимуться добре знайомі китайцям (і деяким іншим країнам) моделі.

Новий бренд збирається запустити відомий китайський автомобільний гігант Chery. Як повідомляє видання Car News China, під назвою Cowin концерн планує випускати бюджетні автомобілі, орієнтовані на молодих китайців. Головна задача моделей Cowin Auto в Китаї – стати першими автомобілями в житті місцевої активної молоді.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В основу автомобілів Cowin, очевидно, ляжуть деякі з платформ, що вже використовуються Chery. Варто відзначити, що плани концерну з розвитку модельного ряду нового бренду вельми амбітні: під ім’ям Cowin в Китаї повинні з’явитися відразу кілька різнокаліберних седанів, хетчбек зі спортивним характером, невеликий кросовер і позашляховик – можливо, перелицьований Chery Tiggo. Саме з нього, до слова, Cowin і почне атаку на китайську молодь в наступному році. Відомо, що частина моделей розділить одну і ту ж платформу.

Дебютувати бренд, за відомостями місцевої преси, повинен на виставці в Шеньду вже у вересні цього року. Чи планує концерн Chery виводити бренд на зарубіжні ринки, поки не уточнюється.


Back to top button