Новини

У Китаї відкрився четвертий завод компанії Hyundai Motor Company

18 жовтня 2016 року корейська компанія Hyundai Motor Company відкрила свій четвертий завод в Китаї, в стратегічно важливому місті Цанчжоу на північному сході Китаю. Запланована потужність нового підприємства – 300 000 автомобілів в рік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Стратегічна для корейської марки модель Verna/Accent вироблятиметься на заводі в Цанчжоу для збільшення продажів на ринку Піднебесної. Завдяки відкриттю нового підприємства з’явиться 6000 нових робочих місць, що призведе до поліпшення рівня життя місцевого населення.

На відкритті нового заводу голова компанії Hyundai Motor Company, пан Чонг Монг Ку, озвучив мету в десять мільйонів продажів на китайському ринку щорічно. Планується, що новий завод в Цанчжоу стане тією поворотною віхою, яка дозволить Hyundai Motors спільно з KIA Motors виробляти в загальному до 2,4 мільйонів автомобілів щорічно в восьми стратегічно важливих для збуту містах Китаю.

Площа нового заводу Hyundai Motor Company в Цанчжоу – 25 тисяч квадратних метрів. Завод повністю обладнаний всім необхідним для сучасного виробництва. Спочатку підприємство буде працювати на виробництво 200 тисяч автомобілів на рік, і тільки до 2018 року планується запустити масштабне виробництво в 300 тисяч авто щороку. На заводі використовується 299 роботів, всі процеси автоматизовані і відповідають міжнародним і корпоративним стандартам виробництва.

Джерело: uincar.ru

Back to top button